Bozcaada, Bozcaada Otelleri, Bozcaada Pansiyon, RehberiBozcaada, Bozcaada Otelleri, Bozcaada Pansiyon, Rehberi
Forgot password?

DIONYSOS OTEL

Available Rooms

No Rooms Found
Merkez Oteller
5 star
Merkez Oteller
Cumhuriyet Mahallesi Alsancak Sokak No : 35 Bozcaada - Çanakkale-Türkiye

Dionysos Otel Bozcaada’nın en karakteristik sokaklarından olan Alsancak ‘da (Rum Mahallesi) olup merkeze 200 , iskeleye 500 metre mesafe uzağında kendine özgü ,şirin ve sıcak bir ortamda toplam 5 oda 14 yatak kapasiteli. Otel oda açık büfe kahvaltı olarak hizmet vermektedir. Ayrıca Dionysos Otel, isteğe bağlı Otelin terasında Alakart Akşam yemeği vermektedir.

Otel odalarına özenle verilen isimlerden;

CEYLİN ;Otelin orta katında çift kişilk yatağı ve içinde sıcak su,duş, wc ,saç kurutma makinası , klima,mini bar,televizyon,internet bağlantısı gibi özelliktedir. Odaya bu ismi Feyza Hanım, çok severek ve beğenerek özellikle seçmiş. isminin anlamı cennette açılan kapı ve bu kelime Bozcaada’yı andırıyor. Tam da bu nedenle siz misafirlerin Dionysos Otelde güzel bir tatil geçirmenizi vede hoş anılarla ayrılmanızı umud ediyor.

BİKE; Otelin en üst katında bulunan 4 yataklı swit oda içinde sıcak su duş wc saç kurutma makinası odalarda klima mini bar televizyon internet bağlantısı gibi özellikleri olan bir odadır. 4kişlik aileler için çok uygundur.

ELVİN; Otelin orta katında bulunan 3 kişinin rahatça kalacağı çift kişilik bir yatak ayrıca tek kişilk yatak ve diğer odalardaki bütün özelliklere duş wc saç kurutma makinası televizyon internet mini bar klima sahiptir.

Feyza Hanım, Adada geçirdiğiniz keyifli gün sonrasında odanızda dinlenmek isteceğiniz de adanın size gün boyu vermiş olduğu mutlulukla ismine yakışır bir şekilde gökkuşağının tam altında gibi hissetmenizi bu duyguyu yaşamanızı umut ediyor.

MELİN; suda açan bir çiçek anlamındaki Odada size 3 kişinin rahatça kalabileceği yatak kapasitesiyle vede diğer odalardaki gibi sıcak su duş wc saç kurutma makinası, televizyon mini bar klima internet bağlantısı gibi özeliklleriyle siz değerli misafirlerimizin rahat edebileceğinizi odadır.

Policies of DIONYSOS OTEL

Amenities of DIONYSOS OTEL

  • Klima
  • Park Yeri
  • TV
  • WI_FI

Guest Reviews (0 reviews)

DIONYSOS OTEL Merkez Oteller

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo